34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - rzut młotem - Wszyscy

 

[K50]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 36.85 - 48.90 753
2 Pawłowska Maria 1973-02-01 OKS Skra Warszawa POL 33.44 - 41.72 639
3 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 17.29 - 21.57 318
 

[K55]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 28.69 - 42.37 649
2 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL 28.58 - 38.73 591
3 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 23.05 - 32.59 493
 

[K60]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 20.66 - 32.63 493
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 20.74 - 32.76 496
3 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 28.30 - 44.70 686
 

[K65]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 15.84 - 28.16 422
 

[K70]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 19.53 - 38.44 586
2 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 11.25 - 22.74 336
 

[K75]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 27.43 - 45.89 705
2 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 22.54 - 41.20 630
 

[K80]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 18.11 - 38.95 594
 

[K85]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 16.80 - 40.31 616
 

[M35]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grudzień Adam 1987-03-29 TS AKS Chorzów POL 49.54 - 50.17 742
2 Marchlewicz Marcin 1984-11-30 DUNDEE HAWKHILL POL 47.41 - 49.16 726
3 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL 13.60 - 13.62 184
 

[M40]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 47.68 - 50.67 749
2 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 47.53 - 50.51 747
3 Grochowalski Paweł 1981-06-17 WKS Wawel Kraków POL 45.58 - 49.68 734
4 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 CITY OF PORTSMOUTH AC POL 45.56 - 48.42 715
5 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 23.04 - 24.79 354
 

[M45]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 36.93 - 41.89 615
2 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk POL 34.25 - 39.94 585
3 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 25.76 - 30.04 434
 

[M50]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 65.41 - 74.67 1120
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 42.92 - 47.53 701
3 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 40.12 - 43.77 643
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 32.31 - 37.47 547
5 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 27.46 - 31.84 461
 

[M55]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 45.01 - 53.91 799
2 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 34.91 - 41.13 603
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL 22.91 - 28.38 408
 

[M60]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 44.59 - 54.15 803
2 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL 43.61 - 51.06 755
3 Szczerba Mirosław 1963-11-17 WKSN Świt Wrocław POL 37.64 - 44.07 648
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 17.56 - 21.73 307
5 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 15.11 - 19.06 266
 

[M65]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 43.60 - 58.42 869
2 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 41.24 - 53.06 786
3 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 34.74 - 46.55 686
4 Marciniak Maciej 1958-01-31 Łódź POL 34.40 - 45.15 665
5 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna POL 34.07 - 46.62 687
6 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 32.37 - 44.30 652
7 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 30.37 - 41.56 610
8 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 17.05 - 21.93 310
- Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL DNS - DNS 0
- Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL DNS - DNS 0
 

[M70]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 43.09 - 59.06 879
2 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 39.06 - 51.08 756
3 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 UKS OSoT Szczecin POL 35.84 - 45.82 675
4 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 33.61 - 47.21 696
5 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 33.24 - 45.56 671
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 30.53 - 42.88 630
- Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL DNS - DNS 0
 

[M75]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 44.59 - 65.90 984
2 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 39.08 - 56.29 836
3 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL 31.98 - 47.26 697
4 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 29.76 - 47.74 704
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 28.07 - 40.43 592
 

[M80]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 36.08 - 53.16 788
2 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 32.10 - 47.30 698
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 29.64 - 46.50 685
4 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 28.67 - 44.98 662
5 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 26.24 - 38.66 565
 

[M85]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 26.90 - 45.14 664
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 21.88 - 36.71 535
3 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 21.38 - 37.17 542
4 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 17.80 - 29.87 431
 

[M90]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 17.11 - 36.32 529
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web