34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Wszyscy

 

[K35]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda-Kutowińska Dorota 1988-01-14 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
3 Gryc Joanna 1985-02-21 MD Run Trening POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 0.00 - 0.00 0
3 Paprocka Dorota 1980-11-13 Zantyr Sztum POL 0.00 - 0.00 0
4 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
5 Skiba Kamila 1982-11-21 RLTL GGG Radom POL 0.00 - 0.00 0
6 Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Zdrojkowska Leonarda 1982-05-11 LKS Ziębice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 LKS Lubusz Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 0.00 - 0.00 0
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL 0.00 - 0.00 0
4 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arażny Grażyna 1954-02-28 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]    2,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gałązka Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opols POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielke Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 0.00 - 0.00 0
3 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
4 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
5 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
6 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 - 0.00 0
2 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
5 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice POL 0.00 - 0.00 0
6 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 0.00 - 0.00 0
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
5 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojciechowski Piotr 1974-05-17 Zaborze POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
5 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
6 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
7 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
3 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL 0.00 - 0.00 0
4 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL 0.00 - 0.00 0
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 RKV Athletics Bebra POL 0.00 - 0.00 0
6 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
8 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 0.00 - 0.00 0
5 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
6 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
7 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
3 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
7 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
8 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 0.00 - 0.00 0
9 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
10 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
11 Redler Lech 1948-12-05 Jasień POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
4 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
3 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M90]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web