34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Mężczyźni

 

[M35]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielke Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POL 14.54 - 15.58 858
2 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 14.48 - 15.91 877
3 Gałązka Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opols POL 14.32 - 15.16 833
- Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin POL DNS - DNS 0
- Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL DNS - DNS 0
 

[M40]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 14.62 - 16.47 911
2 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 13.91 - 16.29 900
3 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 13.67 - 15.40 847
4 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 13.53 - 15.24 838
5 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL 12.81 - 15.00 823
6 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 12.41 - 14.34 784
7 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 8.88 - 10.13 536
 

[M45]    7,26 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 13.80 - 16.82 932
2 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce POL 12.53 - 14.87 816
3 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 12.09 - 14.54 796
4 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice POL 11.58 - 14.31 783
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 9.97 - 12.32 665
6 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk POL 9.26 - 11.44 613
- Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL DNS - DNS 0
 

[M50]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 12.92 - 15.81 872
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 12.76 - 14.95 821
3 Wojciechowski Piotr 1974-05-17 Zaborze POL 12.15 - 14.03 766
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 12.15 - 14.87 816
5 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 11.86 - 13.70 747
6 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 10.70 - 13.09 710
7 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL 7.35 - 8.74 454
 

[M55]    6,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 12.95 - 16.33 902
2 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 12.17 - 15.12 831
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL 9.37 - 12.18 657
4 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 9.37 - 11.64 625
- Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
- Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL DNS - DNS 0
- Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Sztorm Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M60]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 12.75 - 15.88 876
2 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL 12.21 - 14.96 821
3 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce POL 11.18 - 13.92 760
4 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 10.82 - 14.16 774
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 10.46 - 13.24 719
6 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL 10.17 - 12.46 673
 

[M65]    5,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna POL 11.78 - 16.55 915
2 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 RKV Athletics Bebra POL 11.70 - 15.86 874
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 11.49 - 15.30 841
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 11.46 - 16.10 889
5 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL 10.33 - 14.25 779
6 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 10.21 - 14.08 769
7 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 7.69 - 10.24 542
- Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL DNS - DNS 0
 

[M70]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 13.33 - 18.41 1026
2 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 12.41 - 16.49 912
3 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL 12.39 - 17.12 949
4 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 12.31 - 17.01 943
5 Chwieduk Czesław 1951-08-12 MKLA Łęczyca POL 10.80 - 14.63 802
6 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 9.73 - 13.44 731
7 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 9.48 - 13.36 726
8 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 9.10 - 12.83 695
 

[M75]    4,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Redler Lech 1948-12-05 Jasień POL 11.40 - 16.40 907
2 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 11.25 - 16.52 914
3 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 11.09 - 15.95 880
4 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 10.40 - 14.96 821
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 10.17 - 14.63 802
6 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 10.11 - 15.17 834
7 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 9.70 - 14.25 779
8 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 9.23 - 13.28 722
9 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 8.62 - 12.93 701
10 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 8.26 - 12.95 702
11 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 8.16 - 11.74 631
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL DNS - DNS 0
 

[M80]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 11.73 - 16.67 917
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 11.53 - 17.19 941
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 8.81 - 12.52 659
- Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
 

[M85]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 10.10 - 15.83 873
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 8.38 - 13.13 713
3 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 7.81 - 12.56 679
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 6.65 - 10.42 553
 

[M90]    3,00 kg

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 6.61 - 12.24 660
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kokoszewski Oskar 2000-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 17.00 - 17.00 942
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web