34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - trójskok - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybylak Łukasz 1987-06-27 KS Stal Ostrów Wielkopols POL 11.95 3 12.22 647
2 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL 11.59 0.5 11.73 612
- Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 9.79 2.6 10.44 469
2 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 7.52 1.2 8.02 237
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 13.42 0.5 14.95 945
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 10.20 0.7 11.76 614
3 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 8.72 2.2 9.94 421
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 11.48 3.8 13.88 814
2 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Strzegomska Dwunastka POL 10.03 -0.4 12.28 674
3 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 6.55 1.8 7.83 215
- Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL NM - NM 0
- Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 11.04 -0.2 14.04 854
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 LUKS Namysłów POL 7.92 1.7 9.94 424
- Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 9.27 2.4 13.14 745
2 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 8.95 1.1 12.51 688
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 7.92 2.3 11.07 535
4 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka POL 7.81 3 11.07 530
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa POL 11.56 0.1 16.63 1125
2 Spychalski Wojciech 1955-05-13 UKS OSoT Szczecin POL 10.14 0.1 15.49 1004
3 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 9.02 1.7 13.17 753
- Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 9.22 1.1 15.01 948
2 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 8.82 0.4 14.61 910
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 8.80 1.2 14.33 876
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 8.47 0.8 13.79 822
5 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 8.34 2.1 13.58 793
6 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 7.78 2 12.26 657
- Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL NM - NM 0
- Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL DNS - DNS 0
- Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 7.69 1.7 12.95 730
2 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 6.88 1.3 12.22 658
3 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 6.77 0 11.81 624
4 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 6.65 1.5 11.20 553
- Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL NM - NM 0
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 6.74 2.7 12.65 693
2 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 5.47 1 10.08 443
3 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn POL 5.32 1.1 10.38 472
 

[M85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 6.03 2.1 12.26 657
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 5.97 3.9 12.39 659
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web