34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - skok wzwyż - Wszyscy

 

[K30]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bukowczyk Agnieszka 1992-11-21 Warszawa - 1.56 - 1.56 792
2 Nowicka Anna 1992-10-01 Warszawa POL 1.50 - 1.50 735
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płonka Anna 1982-04-17 AZS-AWF Kraków POL 1.64 - 1.79 1013
2 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock POL 1.41 - 1.51 744
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 1.41 - 1.54 773
4 Zdrojkowska Leonarda 1982-05-11 LKS Ziębice POL 1.29 - 1.41 649
5 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 1.20 - 1.32 565
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team - 1.20 - 1.36 602
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 LIDER Grodzisk Maz. POL 1.38 - 1.86 1082
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 1.17 - 1.68 907
 

[K70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze POL 1.05 - 1.54 773
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.90 - 1.34 584
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 1.91 - 1.95 870
2 Bryl Kacper 1988-01-16 MKS Zduńska Wola. POL 1.85 - 1.89 818
3 Kasprzak Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa POL 1.85 - 1.91 836
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schulz Łukasz 1984-05-11 Schulo Team Działdowo POL 1.50 - 1.59 561
2 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 1.10 - 1.19 227
3 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 1.00 - 1.07 129
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 1.65 - 1.84 775
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 1.50 - 1.69 646
- Szarapo Maciej 1977-01-31 AZS AWF Wrocław POL NM - NM 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 1.50 - 1.78 723
2 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 1.40 - 1.66 621
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Strzegomska Dwunastka POL 1.30 - 1.57 544
- Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL NM - NM 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 1.46 - 1.84 775
2 Fiuk Mirosław 1964-09-10 Dzialdowo POL 1.43 - 1.84 775
3 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 1.43 - 1.76 706
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 1.55 - 2.08 984
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 1.34 - 1.79 732
3 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL 1.31 - 1.70 655
4 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 1.21 - 1.59 561
5 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 1.01 - 1.32 335
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 1.55 - 2.17 1064
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 1.37 - 1.87 801
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL NM - NM 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 1.32 - 1.97 888
2 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 1.29 - 1.86 792
3 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 1.23 - 1.84 775
4 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 1.17 - 1.77 715
5 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 1.05 - 1.57 544
- Bednarski Dariusz 1954-04-23 Muks Płock POL DNS - DNS 0
- Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL DNS - DNS 0
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 1.35 - 2.06 967
2 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 1.32 - 2.02 932
3 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 1.14 - 1.76 706
4 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 1.05 - 1.66 621
5 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 1.02 - 1.59 561
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 1.11 - 1.84 775
2 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 1.11 - 1.79 732
3 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.99 - 1.66 621
- Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL NM - NM 0
 

[M85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 1.05 - 1.82 758
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web