34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - skok w dal - Wszyscy

 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
2 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 0.00 0 0.00 0
3 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 0 0.00 0
4 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 0.00 0 0.00 0
3 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
4 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
5 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
6 Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
2 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 0 0.00 0
 

[K70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soniewicka Małgorzata 1953-01-22 Xtreme Fitness Bytom POL 0.00 0 0.00 0
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL 0.00 0 0.00 0
2 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 0.00 0 0.00 0
3 Oliwkowski Tomasz 1985-03-05 UKS Cyprianka POL 0.00 0 0.00 0
4 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 0.00 0 0.00 0
5 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 0 0.00 0
2 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
4 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL 0.00 0 0.00 0
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 0 0.00 0
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
4 Ozimiński Rafał 1977-04-05 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
5 Płatos Sławomir 1978-11-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 0.00 0 0.00 0
6 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
3 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL 0.00 0 0.00 0
4 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 0 0.00 0
6 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 0 0.00 0
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
2 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL 0.00 0 0.00 0
3 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL 0.00 0 0.00 0
3 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 0 0.00 0
4 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
8 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
9 Tomczak Jan 1952-12-27 Atlas Jarocin POL 0.00 0 0.00 0
10 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Rudy POL 0.00 0 0.00 0
3 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
5 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 0.00 0 0.00 0
6 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL GGG Radom POL 0.00 0 0.00 0
7 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
8 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 0 0.00 0
2 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M85]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web