34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - 10000m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borawski Paweł 1986-08-31 DUDYCZ run POL 35:19.25 - 34:25.63 616
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 35:53.96 - 34:43.31 596
3 Scelina Wojciech 1989-05-24 - - 40:07.59 - 39:42.79 308
4 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 42:29.26 - 41:05.64 245
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 34:54.95 - 32:44.02 737
2 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 37:09.67 - 34:33.82 606
3 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 37:42.58 - 34:47.91 591
4 Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno POL 40:09.93 - 37:21.48 432
5 Miros Aleksander 1984-04-09 Warszawa POL 45:53.92 - 43:42.56 145
6 Sztypka Konrad 1981-04-08 WKB Maratończyk Włocławek POL 48:38.45 - 45:14.45 99
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 LKS Koluszki POL 36:16.66 - 33:12.73 701
2 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL 36:48.76 - 33:42.12 666
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 44:15.51 - 39:52.35 300
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL 35:11.80 - 30:56.91 876
2 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 44:35.02 - 39:12.15 333
3 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 53:53.78 - 46:37.22 65
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL 38:37.81 - 31:47.09 809
2 Błaszczyk Czesław 1964-11-20 Krośniewice POL 41:53.20 - 34:10.27 633
3 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno POL 45:30.26 - 38:23.79 375
4 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 48:50.92 - 39:51.04 301
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL 42:47.99 - 33:26.37 685
2 Bogusz Wojciech 1961-10-22 Białystok POL 44:23.87 - 35:17.78 558
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 45:40.98 - 35:41.53 532
4 Gnysiński Jacek 1960-04-07 KS Sieradz Biega POL 47:53.98 - 37:25.44 428
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 49:47.56 - 39:14.79 331
6 Wrzesiński Kazimierz 1962-10-10 WKB Maratończyk Włocławek POL 53:05.37 - 42:34.35 185
- Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL DNF - DNF 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 45:12.73 - 34:42.56 597
2 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 45:36.08 - 35:19.09 556
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 45:53.73 - 35:32.76 542
4 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL 47:31.46 - 36:48.46 464
5 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL 50:39.28 - 38:32.59 367
6 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 51:35.28 - 38:33.41 366
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 47:58.88 - 34:34.52 606
2 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 48:16.15 - 35:45.18 529
3 Bujalski Jan 1950-05-28 WKB Maratończyk Włocławek POL 55:42.42 - 39:46.49 305
- Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 53:15.22 - 36:34.48 478
2 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 53:23.73 - 37:04.03 449
3 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 58:26.25 - 39:39.69 310
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Huragan Wołomin POL 01:06:29.52 - 45:07.69 102
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 01:04:03.08 - 41:36.46 223
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 01:12:55.80 - 48:08.47 35
- Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web