34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - 1500m - Wszyscy

 

[K30]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 05:54.80 - 05:50.76 479
 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 05:17.22 - 05:04.21 744
2 Majcher Elżbieta 1984-10-04 Rawa Mazowiecka POL 05:18.20 - 05:02.77 754
3 Radkowska Małgorzata 1988-01-16 Warszawa POL 05:28.25 - 05:19.65 650
4 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 05:35.64 - 05:29.33 594
5 Zajda Joanna 1986-10-06 Brodnica POL 05:40.66 - 05:29.21 595
6 Jasińska Aneta 1987-08-12 TKKF KUBUŚ POL 05:44.29 - 05:35.27 561
7 Kulesza Katarzyna 1984-08-14 Białystok POL 05:48.13 - 05:31.25 583
- Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL DNS - DNS 0
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 BKL Bełchatów POL 05:16.01 - 04:56.01 797
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 05:31.28 - 05:05.37 737
3 Klimek Magdalena 1980-08-30 WKB Maratończyk Włocławek POL 05:32.61 - 05:06.60 729
4 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM POL 05:53.15 - 05:22.92 631
5 Matuszewska Elżbieta 1980-07-03 WKB Maratończyk Włocławek POL 05:57.74 - 05:27.12 607
- Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM POL DNS - DNS 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:36.33 - 04:57.52 787
2 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL 05:38.53 - 04:56.96 791
3 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 06:35.05 - 05:46.54 501
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 07:04.76 - 06:12.60 375
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL 06:08.83 - 05:15.28 676
2 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 06:15.88 - 05:18.48 657
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jarmołowicz Małgorzata 1969-05-11 MD Run Training POL 06:13.17 - 05:10.63 704
2 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 06:15.43 - 05:06.91 728
3 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 07:04.23 - 05:49.95 483
4 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 08:27.68 - 06:47.41 235
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 Biegający Tczew POL 05:57.70 - 04:41.72 893
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olejniczak Maria 1958-04-21 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 06:50.81 - 05:08.15 720
2 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 09:54.49 - 07:12.61 154
 

[K70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic Łódź POL 08:51.75 - 06:14.99 364
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 04:24.58 - 04:15.58 681
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 04:26.75 - 04:17.68 659
3 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL 04:28.17 - 04:22.43 610
4 Mikuś Marcin 1986-01-15 Tczew POL 04:36.34 - 04:26.94 566
5 Zielenkiewicz Krzysztof 1986-12-05 MKS Juvenia Białystok POL 04:40.36 - 04:32.59 513
6 Markowicz Szymon 1986-11-21 Kraków POL 04:42.24 - 04:34.42 497
7 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 04:52.88 - 04:42.92 423
- Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:18.16 - 04:01.07 842
2 Flaga Przemysław 1983-01-27 KB Sporting POL 04:20.87 - 04:06.99 774
3 Bartyzel Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza POL 04:35.75 - 04:22.84 606
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 04:47.56 - 04:26.63 569
5 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 05:07.66 - 04:47.29 388
- Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 04:23.88 - 04:01.19 840
2 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 04:33.34 - 04:11.64 723
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 04:40.66 - 04:16.52 671
4 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz POL 04:43.97 - 04:19.55 639
- Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:19.37 - 03:48.32 998
2 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 04:41.17 - 04:09.43 747
3 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 04:44.79 - 04:08.74 754
4 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 04:51.30 - 04:14.42 693
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:46.62 - 03:56.35 898
2 Maron Jacek 1968-06-12 adidas Runners Warsaw POL 05:10.88 - 04:22.91 606
3 Listowski Andrzej 1968-09-26 LUKS Namysłów POL 05:48.15 - 04:56.87 315
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 06:08.60 - 05:03.95 267
- Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 05:05.56 - 04:09.76 743
2 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 MLUKS Trzebiatów POL 05:08.40 - 04:07.68 766
3 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL 05:14.98 - 04:17.46 661
4 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 05:24.32 - 04:22.80 607
5 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 06:03.14 - 04:51.64 354
6 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 06:17.91 - 04:58.06 307
7 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 06:36.02 - 05:15.19 198
8 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 06:57.99 - 05:41.67 76
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:38.12 - 04:24.21 593
2 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 05:57.02 - 04:31.12 527
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 06:20.40 - 04:48.88 375
4 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 06:27.81 - 05:03.03 273
5 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok POL 06:41.66 - 05:02.05 279
6 Pajda Henryk 1955-05-22 KS Dynamic Łódź POL 07:04.47 - 05:19.20 176
- Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL DNS - DNS 0
- Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL DNS - DNS 0
- Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:53.35 - 04:20.45 630
2 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 05:58.64 - 04:21.66 618
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 06:01.32 - 04:26.33 572
4 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 06:39.42 - 04:57.41 311
- Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL DNS - DNS 0
- Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL DNF - DNF 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 06:43.81 - 04:36.00 483
2 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 06:51.08 - 04:44.39 411
3 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 07:01.82 - 04:55.02 329
4 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 07:20.35 - 05:04.63 262
- Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 08:48.29 - 05:40.22 81
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 09:40.57 - 06:20.22 0
- Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web