34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - 800m - Wszyscy

 

[K30]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 02:59.49 - 02:59.49 342
 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 02:31.46 - 02:27.07 728
2 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 02:39.06 - 02:37.93 583
3 Możejko Ines 1987-12-21 Strefa Dobrej Formy POL 02:39.44 - 02:37.16 593
4 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 02:48.69 - 02:45.05 496
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 02:36.63 - 02:29.79 690
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 02:41.24 - 02:30.61 679
3 Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM POL 02:43.31 - 02:34.98 621
4 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM POL 02:45.75 - 02:33.60 639
5 Olejniczak Agnieszka 1983-04-01 BŁYSKAWICA DOMANIEWICE POL 03:06.95 - 02:57.42 362
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołaszewska Emilia 1978-07-07 MD Run Training POL 02:36.04 - 02:23.43 781
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:38.77 - 02:22.35 797
3 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 03:13.79 - 02:52.28 415
- Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL DNS - DNS 0
- Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL DNS - DNS 0
- Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 02:33.37 - 02:10.50 982
2 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 02:44.61 - 02:20.07 831
3 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 03:03.86 - 02:37.84 584
- Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 03:03.45 - 02:31.84 662
2 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 03:48.87 - 03:11.22 237
3 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 04:18.93 - 03:30.30 108
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 03:45.59 - 02:59.70 340
 

[K65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL 03:24.77 - 02:36.67 599
 

[K70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic Łódź POL 04:02.41 - 02:51.97 418
- Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 02:00.87 - 01:57.63 820
2 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 02:07.25 - 02:03.84 669
3 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 02:08.15 - 02:06.70 605
4 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE POL 02:17.09 - 02:16.61 407
5 Borowski Radosław 1989-06-12 MLKS Krajna Sępólno POL 02:35.50 - 02:34.96 144
- Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL DNS - DNS 0
- Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 02:11.40 - 02:02.91 691
2 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 02:16.31 - 02:07.50 588
3 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 02:16.66 - 02:10.92 516
4 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 02:17.70 - 02:09.84 538
5 Rogoziński Olaf 1980-02-20 SL Olimpia Poznań POL 02:23.47 - 02:13.13 472
- Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL DNS - DNS 0
- Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Horbatko Dmytro 1976-12-08 adidas Runners Warsaw POL 02:09.60 - 01:57.40 826
2 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 02:14.68 - 02:02.99 689
3 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 02:15.57 - 02:04.79 648
4 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 02:16.73 - 02:05.86 624
5 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz POL 02:20.16 - 02:07.99 577
- Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL DNS - DNS 0
- Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL DNS - DNS 0
- Wójcik Paweł 1978-05-05 Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:10.45 - 01:54.42 904
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:12.73 - 01:56.42 851
3 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 02:14.72 - 01:56.25 855
4 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 02:16.81 - 01:59.02 785
5 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 02:17.10 - 01:59.28 778
6 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa POL 02:18.98 - 02:01.90 715
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 02:19.44 - 01:57.41 826
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:26.02 - 01:59.94 762
3 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 02:38.16 - 02:12.08 493
- Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:24.85 - 01:58.01 810
2 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 02:39.54 - 02:08.89 558
3 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 03:01.83 - 02:25.68 261
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 03:13.23 - 02:33.54 160
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:24.58 - 01:52.02 969
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:52.53 - 02:13.68 462
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 02:52.83 - 02:15.05 436
4 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 02:54.23 - 02:12.75 480
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 03:01.62 - 02:11.46 505
2 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 03:05.07 - 02:17.45 392
3 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 03:06.55 - 02:19.73 353
4 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 03:15.66 - 02:24.06 285
- Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL DNS - DNS 0
- Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 03:10.44 - 02:13.57 464
2 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 03:11.70 - 02:16.01 418
3 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 03:35.12 - 02:30.89 191
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 03:40.87 - 02:38.34 110
- Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 03:58.97 - 02:38.51 109
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 04:06.91 - 02:41.06 86
3 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 04:58.52 - 03:18.01 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web