34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - 100m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stempel Paweł 1987-08-06 AZS AWF Biała Podlaska POL 11.47 -0.5 11.39 778
2 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 11.59 -0.5 11.28 808
3 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 11.74 -0.5 11.66 705
4 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 11.77 -0.5 11.53 739
5 Nieciecki Adam 1987-05-14 UKS OSoT Szczecin POL 11.77 -0.5 11.61 718
6 Gołębiewski Marek 1988-03-16 Warszawa POL 12.96 -0.5 12.87 423
7 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 13.90 -0.5 13.62 284
- Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL 11.68 0.2 11.14 844
2 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 11.94 0.2 11.39 773
3 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 12.34 0.2 11.69 693
4 Kępiński Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock POL 12.70 0.2 12.03 607
- Brela Arkadiusz 1984-01-18 Mikolow POL DNS - DNS 0
- Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
- Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 11.77 -1.7 10.70 987
2 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 12.08 -1.7 11.29 813
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 12.11 -1.7 11.09 870
4 Stępkowski Radosław 1979-01-13 Warszawa POL 12.42 -1.7 11.61 725
5 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 12.92 -1.7 12.07 608
6 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL 14.36 -1.7 13.15 375
7 Giedrys Michał 1978-01-16 Trzcianka POL 15.45 -1.7 14.34 184
- Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0
- Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 12.36 -2.6 11.01 899
2 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 12.65 -2.6 11.42 782
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 12.71 -2.6 11.24 832
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 12.96 -2.6 11.47 768
5 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 12.99 -2.6 11.49 763
6 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 13.09 -2.6 11.74 697
7 Wróbel Leszek 1973-06-06 POL 14.06 -2.6 12.61 490
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 AZS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 12.13 -2.5 10.51 1052
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 12.60 -2.5 10.92 925
3 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 13.27 -2.5 11.34 804
- Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 13.56 -2.1 11.35 798
2 Kamiński Ryszard 1960-12-12 MKL POL 13.94 -2.1 11.51 754
3 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 13.97 -2.1 11.69 707
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 14.50 -2.1 11.89 655
5 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 15.01 -2.1 12.56 498
6 Krzyżaniak Bogdan 1961-12-08 Zakrzewo POL 21.63 -2.1 17.98 0
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 13.81 -3.4 11.16 860
2 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL 14.89 -3.4 11.87 668
3 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 15.35 -3.4 12.49 521
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 14.29 -3.7 11.07 888
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 14.88 -3.7 11.61 737
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 15.33 -3.7 11.79 690
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 15.45 -3.7 12.14 603
5 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 15.77 -3.7 12.39 545
6 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 17.16 -3.7 13.11 394
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 14.70 0.2 11.15 841
2 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 15.76 -3 11.62 730
3 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 16.80 -3 12.74 464
4 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 17.30 -3 13.12 388
5 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 17.62 -3 12.99 414
6 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 17.72 -3 13.15 383
7 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 18.38 -3 13.84 263
8 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 19.37 -3 14.69 149
9 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 19.55 -3 14.83 133
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 19.21 0.2 13.94 229
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 19.25 0.2 14.09 207
3 Lutomirski Stanisław 1944-04-26 Brak POL 20.04 0.2 14.66 133
4 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 21.29 0.2 15.15 83
5 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 24.01 0.2 16.89 0
- Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL DNS - DNS 0
 

[M90]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 29.54 -3.4 18.50 0
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 50.73 -3.4 31.78 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web