34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stafi Joanna 1984-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Walczak Sylwia 1981-08-27 Komprachcice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lukoszek Katarzyna 1970-02-03 Pruszyński Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
3 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Wojtowicz Marcin 1985-10-22 Winchester & District AC POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL 0.00 - 0.00 0
2 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
3 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
4 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 TKKF Płomień Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Herman Stanislaw 1947-04-12 Brak POL 0.00 - 0.00 0
 
 

110m ppł.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 0 0.00 0
 
 

100m ppł.

 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters LS SGH POL 0.00 0 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 0 0.00 0
2 Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
3 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 0 0.00 0
 
 

80m ppł.

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 LIDER Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
5 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
7 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 
 

400m ppł.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Karp Sławomir 1982-05-30 KS Tęcza Janków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 
 

300m ppł.

 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 - 0.00 0
3 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
 
 

100m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock POL 0.00 0 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Karman Kamila 1989-02-13 Kalisz POL 0.00 0 0.00 0
2 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 0.00 0 0.00 0
3 Panek Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań - 0.00 0 0.00 0
4 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 0 0.00 0
5 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 0.00 0 0.00 0
6 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 0.00 0 0.00 0
2 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 0.00 0 0.00 0
4 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 0.00 0 0.00 0
5 Szymańska Magdalena 1981-07-16 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 0.00 0 0.00 0
4 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
3 Kamrowska Marzena 1970-12-22 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
4 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 0 0.00 0
5 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
7 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
2 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
2 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Bronowicka Aneta 1956-01-25 Konin POL 0.00 0 0.00 0
3 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
5 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 0 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soniewicka Małgorzata 1953-01-22 Xtreme Fitness Bytom POL 0.00 0 0.00 0
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Świerczyńska Maria 1951-05-13 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 0.00 0 0.00 0
2 Gołębiewski Marek 1988-03-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 0.00 0 0.00 0
4 Nieciecki Adam 1987-05-14 UKS OSoT Szczecin POL 0.00 0 0.00 0
5 Stempel Paweł 1987-08-06 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
6 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 0 0.00 0
7 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brela Arkadiusz 1984-01-18 Mikolow POL 0.00 0 0.00 0
2 Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
3 Kępiński Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
4 Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL 0.00 0 0.00 0
5 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 0 0.00 0
6 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
7 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
9 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL 0.00 0 0.00 0
2 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Giedrys Michał 1978-01-16 Trzcianka POL 0.00 0 0.00 0
4 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 0 0.00 0
5 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
6 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
7 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 0 0.00 0
8 Stępkowski Radosław 1979-01-13 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
9 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
3 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 0 0.00 0
4 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 0.00 0 0.00 0
5 Sobieraj Jacek 1972-04-28 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0
8 Wróbel Leszek 1973-06-06 POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 0 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
3 Kamiński Ryszard 1960-12-12 MKL POL 0.00 0 0.00 0
4 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
5 Krzyżaniak Bogdan 1961-12-08 Zakrzewo POL 0.00 0 0.00 0
6 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
7 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
3 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 0.00 0 0.00 0
4 Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
5 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL 0.00 0 0.00 0
6 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
3 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
7 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
2 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 0.00 0 0.00 0
3 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 0.00 0 0.00 0
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 0 0.00 0
5 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 0 0.00 0
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
7 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 0.00 0 0.00 0
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
9 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 0 0.00 0
3 Lutomirski Stanisław 1944-04-26 Brak POL 0.00 0 0.00 0
4 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
6 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 
 

200m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock POL 0.00 0 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań - 0.00 0 0.00 0
2 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 0 0.00 0
3 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 0.00 0 0.00 0
4 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 0.00 0 0.00 0
3 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 0.00 0 0.00 0
4 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
5 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Szymańska Magdalena 1981-07-16 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
7 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Krawiecka Sylwia 1976-01-15 Tomaszów Maz. POL 0.00 0 0.00 0
3 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0
5 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 0.00 0 0.00 0
6 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
3 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
3 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 0 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arażny Grażyna 1954-02-28 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Świerczyńska Maria 1951-05-13 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 0 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 0.00 0 0.00 0
2 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
3 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw POL 0.00 0 0.00 0
4 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL 0.00 0 0.00 0
5 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 0.00 0 0.00 0
6 Nieciecki Adam 1987-05-14 UKS OSoT Szczecin POL 0.00 0 0.00 0
7 Stempel Paweł 1987-08-06 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
8 Strycharz Damian 1989-03-20 AZS AWF Kraków POL 0.00 0 0.00 0
9 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brela Arkadiusz 1984-01-18 Mikolow POL 0.00 0 0.00 0
2 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów POL 0.00 0 0.00 0
5 Kępiński Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
6 Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL 0.00 0 0.00 0
7 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
9 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 0.00 0 0.00 0
10 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giedrys Michał 1978-01-16 Trzcianka POL 0.00 0 0.00 0
2 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 0 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
5 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 0 0.00 0
6 Stępkowski Radosław 1979-01-13 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
3 Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak POL 0.00 0 0.00 0
4 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 0 0.00 0
5 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
6 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 0 0.00 0
7 Piechal Paweł 1972-01-25 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
8 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
9 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 0.00 0 0.00 0
10 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
11 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
12 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0
13 Wróbel Leszek 1973-06-06 POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 0 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
3 Kamiński Ryszard 1960-12-12 MKL POL 0.00 0 0.00 0
4 Krzyżaniak Bogdan 1961-12-08 Zakrzewo POL 0.00 0 0.00 0
5 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
6 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
7 Wrzesiński Kazimierz 1962-10-10 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 0 0.00 0
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
5 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 0.00 0 0.00 0
6 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 0 0.00 0
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
8 Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
9 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 0 0.00 0
10 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL 0.00 0 0.00 0
11 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 0.00 0 0.00 0
4 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
6 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
7 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
8 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
9 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
10 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 0 0.00 0
11 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
12 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 0.00 0 0.00 0
3 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 0.00 0 0.00 0
4 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
5 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 0 0.00 0
6 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 0 0.00 0
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL GGG Radom POL 0.00 0 0.00 0
9 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
10 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 
 

400m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowicka Anna 1992-10-01 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 - 0.00 0
3 Radkowska Małgorzata 1988-01-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołaszewska Emilia 1978-07-07 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
3 Krawiecka Sylwia 1976-01-15 Tomaszów Maz. POL 0.00 - 0.00 0
4 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
2 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw POL 0.00 - 0.00 0
4 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL 0.00 - 0.00 0
5 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 0.00 - 0.00 0
6 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 - 0.00 0
7 Rudowski Rafał 1986-11-01 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Strycharz Damian 1989-03-20 AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
9 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
2 Karp Sławomir 1982-05-30 KS Tęcza Janków POL 0.00 - 0.00 0
3 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
4 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 0.00 - 0.00 0
5 Rogoziński Olaf 1980-02-20 SL Olimpia Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
7 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
8 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 - 0.00 0
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 - 0.00 0
6 Wójcik Paweł 1978-05-05 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 - 0.00 0
3 Musiał Michał 1969-07-29 AMS Niemcz POL 0.00 - 0.00 0
4 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
3 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
4 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
5 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 - 0.00 0
5 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
6 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 0.00 - 0.00 0
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 0.00 - 0.00 0
4 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
6 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 - 0.00 0
4 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 - 0.00 0
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
6 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 
 

800m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
3 Możejko Ines 1987-12-21 Strefa Dobrej Formy POL 0.00 - 0.00 0
4 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
3 Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Gołaszewska Emilia 1978-07-07 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
5 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0
2 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Borowski Radosław 1989-06-12 MLKS Krajna Sępólno POL 0.00 - 0.00 0
3 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 0.00 - 0.00 0
5 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 0.00 - 0.00 0
6 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
7 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 0.00 - 0.00 0
5 Rogoziński Olaf 1980-02-20 SL Olimpia Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
7 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 - 0.00 0
2 Horbatko Dmytro 1976-12-08 adidas Runners Warsaw POL 0.00 - 0.00 0
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
5 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 - 0.00 0
6 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 0.00 - 0.00 0
7 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
8 Wójcik Paweł 1978-05-05 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 - 0.00 0
5 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
3 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
4 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
4 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
5 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 0.00 - 0.00 0
4 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 0.00 - 0.00 0
2 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
3 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 0.00 - 0.00 0
4 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 0.00 - 0.00 0
5 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 - 0.00 0
5 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
 
 

1500m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
2 Jasińska Aneta 1987-08-12 TKKF KUBUŚ POL 0.00 - 0.00 0
3 Kulesza Katarzyna 1984-08-14 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Majcher Elżbieta 1984-10-04 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
5 Radkowska Małgorzata 1988-01-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
7 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Zajda Joanna 1986-10-06 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Matuszewska Elżbieta 1980-07-03 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
3 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
2 Jarmołowicz Małgorzata 1969-05-11 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
3 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0
4 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 0.00 - 0.00 0
2 Olejniczak Maria 1958-04-21 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL 0.00 - 0.00 0
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Markowicz Szymon 1986-11-21 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
7 Zielenkiewicz Krzysztof 1986-12-05 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimek Magdalena 1980-08-30 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 - 0.00 0
2 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
4 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 0.00 - 0.00 0
5 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
4 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
6 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL 0.00 - 0.00 0
4 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 0.00 - 0.00 0
6 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
7 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
2 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 0.00 - 0.00 0
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 0.00 - 0.00 0
4 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
4 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
 
 

5000m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium POL 0.00 - 0.00 0
2 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
3 Jasińska Aneta 1987-08-12 TKKF KUBUŚ POL 0.00 - 0.00 0
4 Majcher Elżbieta 1984-10-04 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
5 Możejko Ines 1987-12-21 Strefa Dobrej Formy POL 0.00 - 0.00 0
6 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jagielska Ewa 1982-10-25 KS Prefbet-Sonarol POL 0.00 - 0.00 0
2 Matuszewska Elżbieta 1980-07-03 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
2 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jarmołowicz Małgorzata 1969-05-11 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0
3 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 0.00 - 0.00 0
2 Olejniczak Maria 1958-04-21 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Babiński Łukasz 1985-05-27 KB Biegający DietetykTeam POL 0.00 - 0.00 0
2 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Hasiak Maciej 1986-12-21 SKB Stalowa Wola - 0.00 - 0.00 0
4 Malinowski Adam 1986-11-04 Biegający Dietetyk Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielewczyk Łukasz 1987-03-10 Biegający Dietetyk Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Reclaf Piotr 1989-06-28 KB Biegający DietetykTeam POL 0.00 - 0.00 0
7 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Godlewski Łukasz 1982-05-10 Godlewski Runners POL 0.00 - 0.00 0
2 Klimek Magdalena 1980-08-30 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
4 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
5 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Regimowicz Tomasz 1976-08-21 Adam Draczyński Running T POL 0.00 - 0.00 0
2 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL 0.00 - 0.00 0
3 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Chmielewski Andrzej 1973-04-26 Zryw Zazamcze Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
4 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 - 0.00 0
5 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
7 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
8 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
9 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Alfut Grzegorz 1961-05-31 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0
2 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
4 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
6 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
8 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
9 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL 0.00 - 0.00 0
2 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
4 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 0.00 - 0.00 0
5 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
2 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
 
 

10000m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium POL 0.00 - 0.00 0
2 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Wójcik Weronika 1982-09-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gutral Magdalena 1978-12-01 KUNA TEAM POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borawski Paweł 1986-08-31 DUDYCZ run POL 0.00 - 0.00 0
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Scelina Wojciech 1989-05-24 - - 0.00 - 0.00 0
4 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
2 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
3 Sztypka Konrad 1981-04-08 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL 0.00 - 0.00 0
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
3 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Błaszczyk Czesław 1964-11-20 Krośniewice POL 0.00 - 0.00 0
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogusz Wojciech 1961-10-22 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Gnysiński Jacek 1960-04-07 KS Sieradz Biega POL 0.00 - 0.00 0
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
6 Wrzesiński Kazimierz 1962-10-10 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
7 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL 0.00 - 0.00 0
2 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
4 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
6 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bujalski Jan 1950-05-28 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Huragan Wołomin POL 0.00 - 0.00 0
2 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
2 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
 
 

3000m pprz.

 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Hasiak Maciej 1986-12-21 SKB Stalowa Wola - 0.00 - 0.00 0
4 Mikulewicz Przemysław 1989-02-01 MOVE. Team Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
6 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 - 0.00 0
7 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL 0.00 - 0.00 0
2 Figas Bartosz 1978-03-19 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 
 

2000m pprz.

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mikulewicz Przemysław 1989-02-01 MOVE. Team Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Alfut Grzegorz 1961-05-31 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
2 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
 
 

5000m chód

 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stafi Joanna 1984-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lukoszek Katarzyna 1970-02-03 Pruszyński Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Wojtowicz Marcin 1985-10-22 Winchester & District AC POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL 0.00 - 0.00 0
2 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dybała Waldemar 1956-10-30 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
2 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
4 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 TKKF Płomień Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Herman Stanislaw 1947-04-12 Brak POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 
 

200m ppł.

 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 

skok w dal

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
2 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 0.00 0 0.00 0
3 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 0 0.00 0
4 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 0.00 0 0.00 0
3 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
4 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
5 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
6 Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
2 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 0 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soniewicka Małgorzata 1953-01-22 Xtreme Fitness Bytom POL 0.00 0 0.00 0
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL 0.00 0 0.00 0
2 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 0.00 0 0.00 0
3 Oliwkowski Tomasz 1985-03-05 UKS Cyprianka POL 0.00 0 0.00 0
4 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 0.00 0 0.00 0
5 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 0 0.00 0
2 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
4 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL 0.00 0 0.00 0
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 0 0.00 0
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
4 Ozimiński Rafał 1977-04-05 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
5 Płatos Sławomir 1978-11-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 0.00 0 0.00 0
6 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
3 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL 0.00 0 0.00 0
4 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 0 0.00 0
6 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 0 0.00 0
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
2 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL 0.00 0 0.00 0
3 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL 0.00 0 0.00 0
3 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 0 0.00 0
4 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
8 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
9 Tomczak Jan 1952-12-27 Atlas Jarocin POL 0.00 0 0.00 0
10 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Rudy POL 0.00 0 0.00 0
3 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
5 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 0.00 0 0.00 0
6 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL GGG Radom POL 0.00 0 0.00 0
7 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
8 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 0 0.00 0
2 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
 
 

skok wzwyż

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowicka Anna 1992-10-01 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock POL 0.00 - 0.00 0
2 Płonka Anna 1982-04-17 AZS-AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
4 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
5 Zdrojkowska Leonarda 1982-05-11 LKS Ziębice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 LIDER Grodzisk Maz. POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze POL 0.00 - 0.00 0
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryl Kacper 1988-01-16 MKS Zduńska Wola. POL 0.00 - 0.00 0
2 Kasprzak Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Schulz Łukasz 1984-05-11 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 - 0.00 0
4 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fiuk Mirosław 1964-09-10 Dzialdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL 0.00 - 0.00 0
3 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
5 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
4 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Rudy POL 0.00 - 0.00 0
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 0.00 - 0.00 0
3 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
4 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
 
 

trójskok

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
2 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 0.00 0 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 LIDER Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL 0.00 0 0.00 0
2 Przybylak Łukasz 1987-06-27 KS Stal Ostrów Wielkopols POL 0.00 0 0.00 0
3 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
3 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 0.00 0 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
2 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL 0.00 0 0.00 0
3 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 0 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 0 0.00 0
3 Spychalski Wojciech 1955-05-13 UKS OSoT Szczecin POL 0.00 0 0.00 0
4 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 0 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
4 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
8 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
9 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 0 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Rudy POL 0.00 0 0.00 0
3 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
4 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 0.00 0 0.00 0
5 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 0 0.00 0
2 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
2 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 0 0.00 0
 
 

skok o tyczce

 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Januszko Roman 1972-07-03 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
2 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters LS SGH POL 0.00 - 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
4 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL 0.00 - 0.00 0
2 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
2 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Suława Marian 1951-03-18 MKL Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Rudy POL 0.00 - 0.00 0
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
4 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL GGG Radom POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0
 
 

pchnięcie kulą

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda-Kutowińska Dorota 1988-01-14 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
3 Gryc Joanna 1985-02-21 MD Run Trening POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 0.00 - 0.00 0
3 Paprocka Dorota 1980-11-13 Zantyr Sztum POL 0.00 - 0.00 0
4 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
5 Skiba Kamila 1982-11-21 RLTL GGG Radom POL 0.00 - 0.00 0
6 Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Zdrojkowska Leonarda 1982-05-11 LKS Ziębice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 LKS Lubusz Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 0.00 - 0.00 0
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL 0.00 - 0.00 0
4 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arażny Grażyna 1954-02-28 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gałązka Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opols POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielke Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 0.00 - 0.00 0
3 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
4 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
5 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
6 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 - 0.00 0
2 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
5 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice POL 0.00 - 0.00 0
6 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 0.00 - 0.00 0
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
5 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojciechowski Piotr 1974-05-17 Zaborze POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
5 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
6 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
7 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
3 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL 0.00 - 0.00 0
4 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL 0.00 - 0.00 0
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 RKV Athletics Bebra POL 0.00 - 0.00 0
6 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
8 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 0.00 - 0.00 0
5 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
6 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
7 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
3 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
7 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
8 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 0.00 - 0.00 0
9 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
10 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
11 Redler Lech 1948-12-05 Jasień POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
4 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
3 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut dyskiem

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gryc Joanna 1985-02-21 MD Run Trening POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
2 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 LKS Lubusz Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 0.00 - 0.00 0
3 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL 0.00 - 0.00 0
4 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
3 Rutkowska Teresa 1961-10-13 opp kolobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
4 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 - 0.00 0
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
2 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Kikowska Bogusława 1946-05-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kujawa Marcin 1989-05-08 MLKS Krajna Sępólno POL 0.00 - 0.00 0
5 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 LKS LUBUSZ Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
5 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
6 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
7 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
8 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
2 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
3 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice POL 0.00 - 0.00 0
4 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 0.00 - 0.00 0
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
3 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 0.00 - 0.00 0
4 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
5 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
6 Stępień Tomasz 1971-08-04 Dźwirzyno POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
4 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
2 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
4 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL 0.00 - 0.00 0
5 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
6 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
7 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
6 Marciniak Maciej 1958-01-31 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
8 Tomczyk Emil 1958-06-15 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
9 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 UKS OSoT Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
2 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
5 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 0.00 - 0.00 0
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
7 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
3 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 0.00 - 0.00 0
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
6 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0
7 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
8 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 0.00 - 0.00 0
9 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
10 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
11 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
4 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
3 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut oszczepem

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
3 Skiba Kamila 1982-11-21 RLTL GGG Radom POL 0.00 - 0.00 0
4 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
5 Zdrojkowska Leonarda 1982-05-11 LKS Ziębice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kisiel Małgorzata 1974-06-22 Ładzice POL 0.00 - 0.00 0
3 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
3 Rutkowska Teresa 1961-10-13 opp kolobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
4 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 - 0.00 0
3 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze POL 0.00 - 0.00 0
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowski Radosław 1989-06-12 MLKS Krajna Sępólno POL 0.00 - 0.00 0
2 Cichosz Jarosław 1987-02-14 AZS AWF Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kobyłka Bartosz 1989-02-24 UKS 12 Kalisz POL 0.00 - 0.00 0
4 Kujawa Marcin 1989-05-08 MLKS Krajna Sępólno POL 0.00 - 0.00 0
5 Trzeciakowski Hubert 1988-10-29 Fabianki - 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Asunmaa Tuomas 1980-02-12 - POL 0.00 - 0.00 0
2 Bagiński Damian 1982-03-21 Mojesz - 0.00 - 0.00 0
3 Bober Robert 1984-01-12 RMKS - Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
5 Przeradzki Konrad 1982-07-14 UKS Cyprianka POL 0.00 - 0.00 0
6 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
7 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chromiński Piotr 1976-04-10 MKL Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 - 0.00 0
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
5 Skrzypczak Robert 1977-02-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
4 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL 0.00 - 0.00 0
5 Redler Paweł 1971-03-07 RedWork POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL 0.00 - 0.00 0
2 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
2 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
3 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
4 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
5 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 0.00 - 0.00 0
7 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 - 0.00 0
5 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
6 Tomczyk Emil 1958-06-15 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
7 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
3 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
4 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
5 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
6 Redler Lech 1948-12-05 Jasień POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
3 Suwalski Kazimierz 1941-03-04 Płock POL 0.00 - 0.00 0
4 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
 
 

rzut młotem

 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawłowska Maria 1973-02-01 OKS Skra Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL 0.00 - 0.00 0
3 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
3 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 - 0.00 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
2 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grudzień Adam 1987-03-29 TS AKS Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Marchlewicz Marcin 1984-11-30 DUNDEE HAWKHILL POL 0.00 - 0.00 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Grochowalski Paweł 1981-06-17 WKS Wawel Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 CITY OF PORTSMOUTH AC POL 0.00 - 0.00 0
4 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
5 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
4 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
3 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczerba Mirosław 1963-11-17 WKSN Świt Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 0.00 - 0.00 0
4 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
3 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 0.00 - 0.00 0
5 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
6 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 0.00 - 0.00 0
7 Marciniak Maciej 1958-01-31 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
8 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
9 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna POL 0.00 - 0.00 0
10 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 0.00 - 0.00 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 UKS OSoT Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
2 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 0.00 - 0.00 0
5 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
6 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
5 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
3 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
3 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

Pełny raport wyników

3000m chód (28)

[K40] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stafi Joanna 1984-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Walczak Sylwia 1981-08-27 Komprachcice POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lukoszek Katarzyna 1970-02-03 Pruszyński Sport Team POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
3 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Wojtowicz Marcin 1985-10-22 Winchester & District AC POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL 0.00 - 0.00 0
2 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M65] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
3 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
4 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 TKKF Płomień Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Herman Stanislaw 1947-04-12 Brak POL 0.00 - 0.00 0

110m ppł. (5)

[M35] - 110m ppł. (1)    99,10 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 0.00 0 0.00 0

[M40] - 110m ppł. (2)    99,10 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 110m ppł. (2)    99,10 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 0 0.00 0

100m ppł. (10)

[M50] - 100m ppł. (1)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[M55] - 100m ppł. (3)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M60] - 100m ppł. (3)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Witold 1961-04-30 Masters LS SGH POL 0.00 0 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 100m ppł. (3)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 0 0.00 0
2 Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
3 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 0 0.00 0

80m ppł. (16)

[K40] - 80m ppł. (1)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0

[K45] - 80m ppł. (1)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0

[K50] - 80m ppł. (3)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

[K60] - 80m ppł. (1)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 LIDER Grodzisk Maz. POL 0.00 0 0.00 0

[M70] - 80m ppł. (7)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
5 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
7 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 0 0.00 0

[M75] - 80m ppł. (2)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 80m ppł. (1)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

400m ppł. (9)

[M35] - 400m ppł. (1)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 400m ppł. (1)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Karp Sławomir 1982-05-30 KS Tęcza Janków POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 400m ppł. (2)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 400m ppł. (1)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 400m ppł. (4)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

300m ppł. (16)

[K50] - 300m ppł. (2)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 300m ppł. (3)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 300m ppł. (3)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 - 0.00 0
3 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M70] - 300m ppł. (6)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
6 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 300m ppł. (2)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

100m (115)

[K30] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock POL 0.00 0 0.00 0

[K35] - 100m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Karman Kamila 1989-02-13 Kalisz POL 0.00 0 0.00 0
2 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 0.00 0 0.00 0
3 Panek Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań - 0.00 0 0.00 0
4 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 0 0.00 0
5 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 0.00 0 0.00 0
6 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0

[K40] - 100m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 0.00 0 0.00 0
2 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 0.00 0 0.00 0
4 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 0.00 0 0.00 0
5 Szymańska Magdalena 1981-07-16 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0

[K45] - 100m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 0.00 0 0.00 0
4 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[K50] - 100m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
3 Kamrowska Marzena 1970-12-22 Gdynia POL 0.00 0 0.00 0
4 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 0.00 0 0.00 0
5 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
7 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[K55] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
2 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman POL 0.00 0 0.00 0

[K60] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL 0.00 0 0.00 0
2 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[K65] - 100m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Bronowicka Aneta 1956-01-25 Konin POL 0.00 0 0.00 0
3 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
5 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 0 0.00 0

[K70] - 100m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soniewicka Małgorzata 1953-01-22 Xtreme Fitness Bytom POL 0.00 0 0.00 0
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Świerczyńska Maria 1951-05-13 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[K75] - 100m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0

[K80] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[K85] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M35] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 0.00 0 0.00 0
2 Gołębiewski Marek 1988-03-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 0.00 0 0.00 0
4 Nieciecki Adam 1987-05-14 UKS OSoT Szczecin POL 0.00 0 0.00 0
5 Stempel Paweł 1987-08-06 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
6 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 0 0.00 0
7 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
8 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 0.00 0 0.00 0

[M40] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brela Arkadiusz 1984-01-18 Mikolow POL 0.00 0 0.00 0
2 Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
3 Kępiński Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
4 Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL 0.00 0 0.00 0
5 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 0 0.00 0
6 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 0.00 0 0.00 0
7 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
9 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL 0.00 0 0.00 0
2 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Giedrys Michał 1978-01-16 Trzcianka POL 0.00 0 0.00 0
4 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 0 0.00 0
5 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
6 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
7 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 0 0.00 0
8 Stępkowski Radosław 1979-01-13 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
9 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 0.00 0 0.00 0

[M50] - 100m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
3 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 0 0.00 0
4 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 0.00 0 0.00 0
5 Sobieraj Jacek 1972-04-28 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
6 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0
8 Wróbel Leszek 1973-06-06 POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M55] - 100m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0

[M60] - 100m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 0 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
3 Kamiński Ryszard 1960-12-12 MKL POL 0.00 0 0.00 0
4 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
5 Krzyżaniak Bogdan 1961-12-08 Zakrzewo POL 0.00 0 0.00 0
6 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
7 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 100m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
3 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 0.00 0 0.00 0
4 Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
5 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL 0.00 0 0.00 0
6 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M70] - 100m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
3 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
5 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
7 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 0 0.00 0

[M75] - 100m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
2 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 0.00 0 0.00 0
3 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 0.00 0 0.00 0
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 0 0.00 0
5 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 0 0.00 0
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
7 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples - 0.00 0 0.00 0
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
9 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M80] - 100m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 0 0.00 0
3 Lutomirski Stanisław 1944-04-26 Brak POL 0.00 0 0.00 0
4 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
6 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[M90] - 100m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

200m (127)

[K30] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock POL 0.00 0 0.00 0

[K35] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Panek Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań - 0.00 0 0.00 0
2 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 0 0.00 0
3 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 0.00 0 0.00 0
4 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin POL 0.00 0 0.00 0

[K40] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 0.00 0 0.00 0
3 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 0.00 0 0.00 0
4 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
5 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 0.00 0 0.00 0
6 Szymańska Magdalena 1981-07-16 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
7 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0

[K45] - 200m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Krawiecka Sylwia 1976-01-15 Tomaszów Maz. POL 0.00 0 0.00 0
3 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0
5 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 0.00 0 0.00 0
6 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[K50] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
3 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[K55] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
2 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0
3 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman POL 0.00 0 0.00 0

[K60] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 0.00 0 0.00 0
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0

[K65] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 0.00 0 0.00 0

[K70] - 200m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arażny Grażyna 1954-02-28 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Świerczyńska Maria 1951-05-13 UTW Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 0 0.00 0

[K75] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0

[K85] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M35] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 0.00 0 0.00 0
2 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL 0.00 0 0.00 0
3 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw POL 0.00 0 0.00 0
4 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL 0.00 0 0.00 0
5 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 0.00 0 0.00 0
6 Nieciecki Adam 1987-05-14 UKS OSoT Szczecin POL 0.00 0 0.00 0
7 Stempel Paweł 1987-08-06 AZS AWF Biała Podlaska POL 0.00 0 0.00 0
8 Strycharz Damian 1989-03-20 AZS AWF Kraków POL 0.00 0 0.00 0
9 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 0.00 0 0.00 0

[M40] - 200m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brela Arkadiusz 1984-01-18 Mikolow POL 0.00 0 0.00 0
2 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
4 Jendrych Marek 1984-01-06 AKL Ursynów POL 0.00 0 0.00 0
5 Kępiński Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock POL 0.00 0 0.00 0
6 Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL 0.00 0 0.00 0
7 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
8 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
9 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 0.00 0 0.00 0
10 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Giedrys Michał 1978-01-16 Trzcianka POL 0.00 0 0.00 0
2 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 0 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 0 0.00 0
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
5 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 0 0.00 0
6 Stępkowski Radosław 1979-01-13 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
7 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL 0.00 0 0.00 0

[M50] - 200m (13)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
3 Gawenda Rafał 1972-07-07 Brak POL 0.00 0 0.00 0
4 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 0 0.00 0
5 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
6 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 0 0.00 0
7 Piechal Paweł 1972-01-25 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
8 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
9 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 0.00 0 0.00 0
10 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
11 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
12 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0
13 Wróbel Leszek 1973-06-06 POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M55] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[M60] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 0 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0
3 Kamiński Ryszard 1960-12-12 MKL POL 0.00 0 0.00 0
4 Krzyżaniak Bogdan 1961-12-08 Zakrzewo POL 0.00 0 0.00 0
5 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
6 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 0.00 0 0.00 0
7 Wrzesiński Kazimierz 1962-10-10 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 200m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 0 0.00 0
2 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
5 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 0.00 0 0.00 0
6 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 0 0.00 0
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
8 Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
9 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 0 0.00 0
10 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL 0.00 0 0.00 0
11 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M70] - 200m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 0.00 0 0.00 0
4 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0
6 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
7 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
8 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
9 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
10 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 0 0.00 0
11 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane POL 0.00 0 0.00 0
12 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M75] - 200m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 0.00 0 0.00 0
3 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 0.00 0 0.00 0
4 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
5 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 0 0.00 0
6 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 0 0.00 0
7 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
8 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL GGG Radom POL 0.00 0 0.00 0
9 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0
10 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[M90] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

400m (82)

[K30] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowicka Anna 1992-10-01 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock POL 0.00 - 0.00 0

[K35] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 0.00 - 0.00 0
3 Radkowska Małgorzata 1988-01-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołaszewska Emilia 1978-07-07 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
3 Krawiecka Sylwia 1976-01-15 Tomaszów Maz. POL 0.00 - 0.00 0
4 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[K50] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
2 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[K70] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K75] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0

[K85] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 400m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw POL 0.00 - 0.00 0
4 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL 0.00 - 0.00 0
5 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 0.00 - 0.00 0
6 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 - 0.00 0
7 Rudowski Rafał 1986-11-01 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Strycharz Damian 1989-03-20 AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
9 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M40] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
2 Karp Sławomir 1982-05-30 KS Tęcza Janków POL 0.00 - 0.00 0
3 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
4 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 0.00 - 0.00 0
5 Rogoziński Olaf 1980-02-20 SL Olimpia Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
7 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
8 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 0.00 - 0.00 0
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 - 0.00 0
6 Wójcik Paweł 1978-05-05 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 - 0.00 0
3 Musiał Michał 1969-07-29 AMS Niemcz POL 0.00 - 0.00 0
4 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
3 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
4 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
5 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL 0.00 - 0.00 0
5 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 0.00 - 0.00 0
6 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M70] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 0.00 - 0.00 0
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 0.00 - 0.00 0
4 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
6 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 - 0.00 0
4 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 - 0.00 0
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
6 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

800m (76)

[K30] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

[K35] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
3 Możejko Ines 1987-12-21 Strefa Dobrej Formy POL 0.00 - 0.00 0
4 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
3 Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Gołaszewska Emilia 1978-07-07 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
5 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[K50] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 800m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0
2 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[K70] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 0.00 - 0.00 0
2 Borowski Radosław 1989-06-12 MLKS Krajna Sępólno POL 0.00 - 0.00 0
3 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL 0.00 - 0.00 0
4 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 0.00 - 0.00 0
5 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 0.00 - 0.00 0
6 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
7 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 0.00 - 0.00 0
5 Rogoziński Olaf 1980-02-20 SL Olimpia Poznań POL 0.00 - 0.00 0
6 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
7 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M45] - 800m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 - 0.00 0
2 Horbatko Dmytro 1976-12-08 adidas Runners Warsaw POL 0.00 - 0.00 0
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
5 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL 0.00 - 0.00 0
6 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 0.00 - 0.00 0
7 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
8 Wójcik Paweł 1978-05-05 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 - 0.00 0
5 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
3 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
4 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
4 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
5 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 0.00 - 0.00 0
4 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 0.00 - 0.00 0
2 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
3 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 0.00 - 0.00 0
4 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 0.00 - 0.00 0
5 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M75] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL 0.00 - 0.00 0
5 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0

1500m (72)

[K30] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

[K35] - 1500m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
2 Jasińska Aneta 1987-08-12 TKKF KUBUŚ POL 0.00 - 0.00 0
3 Kulesza Katarzyna 1984-08-14 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Majcher Elżbieta 1984-10-04 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
5 Radkowska Małgorzata 1988-01-16 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
7 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
8 Zajda Joanna 1986-10-06 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Matuszewska Elżbieta 1980-07-03 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
3 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[K55] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
2 Jarmołowicz Małgorzata 1969-05-11 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
3 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0
4 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 0.00 - 0.00 0
2 Olejniczak Maria 1958-04-21 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL 0.00 - 0.00 0
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Markowicz Szymon 1986-11-21 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
7 Zielenkiewicz Krzysztof 1986-12-05 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimek Magdalena 1980-08-30 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
2 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 1500m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos - 0.00 - 0.00 0
2 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
4 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 0.00 - 0.00 0
5 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
4 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M55] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 0.00 - 0.00 0
6 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
3 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL 0.00 - 0.00 0
4 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 0.00 - 0.00 0
6 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
7 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
2 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 0.00 - 0.00 0
3 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 0.00 - 0.00 0
4 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
5 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
4 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

5000m (71)

[K30] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

[K35] - 5000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium POL 0.00 - 0.00 0
2 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
3 Jasińska Aneta 1987-08-12 TKKF KUBUŚ POL 0.00 - 0.00 0
4 Majcher Elżbieta 1984-10-04 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
5 Możejko Ines 1987-12-21 Strefa Dobrej Formy POL 0.00 - 0.00 0
6 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jagielska Ewa 1982-10-25 KS Prefbet-Sonarol POL 0.00 - 0.00 0
2 Matuszewska Elżbieta 1980-07-03 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
2 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jarmołowicz Małgorzata 1969-05-11 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 0.00 - 0.00 0
3 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 5000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 0.00 - 0.00 0
2 Olejniczak Maria 1958-04-21 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M35] - 5000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Babiński Łukasz 1985-05-27 KB Biegający DietetykTeam POL 0.00 - 0.00 0
2 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Hasiak Maciej 1986-12-21 SKB Stalowa Wola - 0.00 - 0.00 0
4 Malinowski Adam 1986-11-04 Biegający Dietetyk Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Mielewczyk Łukasz 1987-03-10 Biegający Dietetyk Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Reclaf Piotr 1989-06-28 KB Biegający DietetykTeam POL 0.00 - 0.00 0
7 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE POL 0.00 - 0.00 0
8 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 5000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Godlewski Łukasz 1982-05-10 Godlewski Runners POL 0.00 - 0.00 0
2 Klimek Magdalena 1980-08-30 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
4 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
5 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Regimowicz Tomasz 1976-08-21 Adam Draczyński Running T POL 0.00 - 0.00 0
2 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL 0.00 - 0.00 0
3 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 5000m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Chmielewski Andrzej 1973-04-26 Zryw Zazamcze Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
4 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 - 0.00 0
5 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
7 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
8 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
9 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 5000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M60] - 5000m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Alfut Grzegorz 1961-05-31 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0
2 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
3 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
4 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
5 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
6 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
7 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
8 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
9 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 5000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL 0.00 - 0.00 0
2 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 5000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 0.00 - 0.00 0
4 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 0.00 - 0.00 0
5 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 0.00 - 0.00 0
6 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 5000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
2 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0

10000m (49)

[K30] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[K35] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium POL 0.00 - 0.00 0
2 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Wójcik Weronika 1982-09-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gutral Magdalena 1978-12-01 KUNA TEAM POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 10000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 0.00 - 0.00 0
2 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 0.00 - 0.00 0

[K80] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 10000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borawski Paweł 1986-08-31 DUDYCZ run POL 0.00 - 0.00 0
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Scelina Wojciech 1989-05-24 - - 0.00 - 0.00 0
4 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 10000m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 0.00 - 0.00 0
2 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0
3 Sztypka Konrad 1981-04-08 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 10000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M50] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL 0.00 - 0.00 0
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
3 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Błaszczyk Czesław 1964-11-20 Krośniewice POL 0.00 - 0.00 0
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 10000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogusz Wojciech 1961-10-22 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Gnysiński Jacek 1960-04-07 KS Sieradz Biega POL 0.00 - 0.00 0
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
6 Wrzesiński Kazimierz 1962-10-10 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
7 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 10000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL 0.00 - 0.00 0
2 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
4 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
6 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bujalski Jan 1950-05-28 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Huragan Wołomin POL 0.00 - 0.00 0
2 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 0.00 - 0.00 0
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 10000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 0.00 - 0.00 0
2 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

3000m pprz. (13)

[M35] - 3000m pprz. (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Hasiak Maciej 1986-12-21 SKB Stalowa Wola - 0.00 - 0.00 0
4 Mikulewicz Przemysław 1989-02-01 MOVE. Team Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
6 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL 0.00 - 0.00 0
7 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 3000m pprz. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL 0.00 - 0.00 0
2 Figas Bartosz 1978-03-19 LKS Vectra Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 3000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 0.00 - 0.00 0
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

2000m pprz. (10)

[K35] - 2000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 2000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mikulewicz Przemysław 1989-02-01 MOVE. Team Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 2000m pprz. (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Alfut Grzegorz 1961-05-31 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 2000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
2 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M70] - 2000m pprz. (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 2000m pprz. (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0

5000m chód (26)

[K40] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stafi Joanna 1984-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lukoszek Katarzyna 1970-02-03 Pruszyński Sport Team POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 5000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL 0.00 - 0.00 0
3 Wojtowicz Marcin 1985-10-22 Winchester & District AC POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL 0.00 - 0.00 0
2 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 5000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M55] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 5000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 0.00 - 0.00 0
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 5000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dybała Waldemar 1956-10-30 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
2 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0
4 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 5000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 TKKF Płomień Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Herman Stanislaw 1947-04-12 Brak POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 5000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0

200m ppł. (3)

[K70] - 200m ppł. (1)    NULL

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 200m ppł. (2)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

200m ppł. (3)

[K70] - 200m ppł. (1)    NULL

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze POL 0.00 - 0.00 0

2024 by ATP_Web

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

Pełny raport wyników

[M80] - 200m ppł. (2)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web