34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 3000m chód - K

 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
4 Stafi Joanna 1984-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice POL
315 Walczak Sylwia 1981-08-27 Komprachcice POL
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
544 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team -
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
199 Lukoszek Katarzyna 1970-02-03 Pruszyński Sport Team POL
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
134 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
379 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL
6 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL
11 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL

Lista uczestników - 3000m chód - K

[K40] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
4 Stafi Joanna 1984-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice      
315 Walczak Sylwia 1981-08-27 Komprachcice      
                  
                  

[K45] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
544 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team      
                  
                  

[K50] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
199 Lukoszek Katarzyna 1970-02-03 Pruszyński Sport Team      
                  
                  

[K55] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
134 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski      
                  
                  

[K60] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
379 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków      
6 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda      
11 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web