34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 3000m chód - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
316 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL
174 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL
36 Wojtowicz Marcin 1985-10-22 Winchester & District AC POL
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
307 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL
68 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
190 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL
454 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
122 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL
405 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
380 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL
149 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
159 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL
138 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL
7 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL
253 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
166 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL
331 Gołębiewski Edward 1950-03-14 TKKF Płomień Pobiedziska POL
371 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL
115 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
35 Herman Stanislaw 1947-04-12 UTW Gliwice POL

Lista uczestników - 3000m chód - M

[M35] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
316 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek      
174 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek      
36 Wojtowicz Marcin 1985-10-22 Winchester & District AC      
                  
                  

[M40] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
307 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach      
68 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa      
                  
                  

[M45] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
190 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics      
                  
                  

[M50] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno      
454 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3      
                  
                  

[M55] - 3000m chód - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
122 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń      
405 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 3000m chód - M

[M60] - 3000m chód - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
380 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane      
149 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań      
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk      
                  
                  

[M65] - 3000m chód - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
159 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź      
138 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz      
7 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda      
253 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń      
                  
                  

[M70] - 3000m chód - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
166 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice      
331 Gołębiewski Edward 1950-03-14 TKKF Płomień Pobiedziska      
371 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica      
115 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica      
                  
                  

[M75] - 3000m chód - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
35 Herman Stanislaw 1947-04-12 UTW Gliwice      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web