34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - rzut oszczepem - K

 

[K30]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL
 

[K40]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
391 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL
354 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY POL
17 Skiba Kamila 1982-11-21 RLTL GGG Radom POL
245 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL
475 Zdrojkowska Leonarda 1982-05-11 LKS Ziębice POL
 

[K45]    600 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
400 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL
 

[K50]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
108 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL
197 Kisiel Małgorzata 1974-06-22 Ładzice POL
259 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL
 

[K55]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
147 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL
 

[K60]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
461 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL
238 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL
236 Rutkowska Teresa 1961-10-13 opp kolobrzeg POL
414 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL
 

[K65]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
244 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL
300 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL
375 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL
 

[K70]    500 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
367 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze POL
111 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL
121 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL
 

[K75]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
64 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL
299 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL
 

[K80]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
161 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL
120 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL
 

[K85]    400 g

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
65 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL

Lista uczestników - rzut oszczepem - K

[K30] - rzut oszczepem - (1)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów                
                        
                        

[K40] - rzut oszczepem - (5)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
391 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY                
354 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 UKS OTRĘBUSY                
17 Skiba Kamila 1982-11-21 RLTL GGG Radom                
245 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY                
475 Zdrojkowska Leonarda 1982-05-11 LKS Ziębice                
                        
                        

[K45] - rzut oszczepem - (1)    600 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
400 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut oszczepem - K

[K50] - rzut oszczepem - (3)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
108 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów                
197 Kisiel Małgorzata 1974-06-22 Ładzice                
259 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie                
                        
                        

[K55] - rzut oszczepem - (1)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
147 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn                
                        
                        

[K60] - rzut oszczepem - (4)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
461 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice                
238 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz                
236 Rutkowska Teresa 1961-10-13 opp kolobrzeg                
414 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut oszczepem - K

[K65] - rzut oszczepem - (3)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
244 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg                
300 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie                
375 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn                
                        
                        

[K70] - rzut oszczepem - (3)    500 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
367 Boryń Krystyna 1953-05-01 Zabrze                
111 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz                
121 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo                
                        
                        

[K75] - rzut oszczepem - (2)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
64 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań                
299 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut oszczepem - K

[K80] - rzut oszczepem - (2)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
161 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice                
120 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn                
                        
                        

[K85] - rzut oszczepem - (1)    400 g

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
65 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web