34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - rzut dyskiem - M

 

[M35]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
322 Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin POL
477 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL
271 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL
79 Kujawa Marcin 1989-05-08 MLKS Krajna Sępólno POL
517 Rozumczyk Tomasz 1989-06-07 LKS Fenix Słupsk POL
438 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL
 

[M40]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
125 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 LKS LUBUSZ Słubice POL
184 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL
393 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL
270 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL
485 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL
465 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL
16 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL
227 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL
 

[M45]    2,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
545 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk POL
534 Gołaszewski Mariusz 1977-09-16 MD Run Training POL
550 Muraszko Adam 1976-07-09 AZS AWFiS Gdańsk POL
261 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL
443 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce POL
305 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice POL
298 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL
 

[M50]    1,50 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
467 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL
113 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL
171 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL
509 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL
154 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL
69 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL
248 Stępień Tomasz 1971-08-04 Dźwirzyno POL
551 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL
 

[M55]    1,50 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
434 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL
435 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL
57 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL
510 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz POL
243 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL
 

[M60]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
380 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL
257 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce POL
74 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL
449 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL
351 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg POL
187 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL
182 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL
 

[M65]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
86 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL
100 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL
25 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL
424 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL
102 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL
571 Marciniak Maciej 1958-01-31 Łódź POL
37 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL
466 Tomczyk Emil 1958-06-15 Gorzów Wlkp. POL
207 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL
 

[M70]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
97 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 UKS OSoT Szczecin POL
116 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL
40 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL
495 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL
532 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL
70 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL
470 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL
156 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL
 

[M75]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
295 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL
446 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL
55 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL
119 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL
497 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL
145 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL
112 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL
179 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL
110 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL
541 Petrunio Stanisław 1948-05-16 Lubusz Słubice POL
59 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL
247 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze POL
 

[M80]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL
39 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL
255 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL
496 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL
279 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL
 

[M85]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
278 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL
445 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL
5 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL
 

[M90]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
167 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL

Lista uczestników - rzut dyskiem - M

[M35] - rzut dyskiem - (6)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
322 Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin                
477 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław                
271 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin                
79 Kujawa Marcin 1989-05-08 MLKS Krajna Sępólno                
517 Rozumczyk Tomasz 1989-06-07 LKS Fenix Słupsk                
438 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna                
                        
                        

[M40] - rzut dyskiem - (8)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
125 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 LKS LUBUSZ Słubice                
184 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew                
393 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo                
270 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp.                
485 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław                
465 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła                
16 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk                
227 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - M

[M45] - rzut dyskiem - (7)    2,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
545 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk                
534 Gołaszewski Mariusz 1977-09-16 MD Run Training                
550 Muraszko Adam 1976-07-09 AZS AWFiS Gdańsk                
261 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg                
443 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce                
305 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice                
298 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola                
                        
                        

[M50] - rzut dyskiem - (8)    1,50 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
467 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze                
113 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów                
171 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin                
509 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
154 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew                
69 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
248 Stępień Tomasz 1971-08-04 Dźwirzyno                
551 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - M

[M55] - rzut dyskiem - (5)    1,50 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
434 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie                
435 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.                
57 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg                
510 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz                
243 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok                
                        
                        

[M60] - rzut dyskiem - (7)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
380 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane                
257 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce                
74 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
449 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice                
351 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg                
187 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice                
182 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - M

[M65] - rzut dyskiem - (9)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
86 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła                
100 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
25 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica                
424 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa                
102 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna                
571 Marciniak Maciej 1958-01-31 Łódź                
37 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów                
466 Tomczyk Emil 1958-06-15 Gorzów Wlkp.                
207 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - M

[M70] - rzut dyskiem - (9)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
97 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 UKS OSoT Szczecin                
116 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin                
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
40 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
495 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto                
532 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.                
70 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.                
470 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa                
156 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp.                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - M

[M75] - rzut dyskiem - (12)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
295 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin                
446 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka                
55 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin                
497 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn                
119 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn                
145 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin                
112 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz                
179 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce                
110 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
541 Petrunio Stanisław 1948-05-16 Lubusz Słubice                
59 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała                
247 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - M

[M80] - rzut dyskiem - (5)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                
39 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń                
255 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
496 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk                
279 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów                
                        
                        

[M85] - rzut dyskiem - (4)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
278 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
445 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki                
5 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot                
                        
                        

[M90] - rzut dyskiem - (1)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
167 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web