34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - pchnięcie kulą - M

 

[M35]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
173 Gałązka Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opols POL
322 Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin POL
477 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław POL
473 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL
501 Mielke Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POL
 

[M40]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
184 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL
393 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL
270 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL
485 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL
465 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL
16 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL
227 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL
 

[M45]    7,26 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
545 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk POL
397 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL
261 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL
323 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL
443 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce POL
305 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice POL
298 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL
 

[M50]    6,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
113 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL
171 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL
509 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL
154 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL
69 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL
254 Wojciechowski Piotr 1974-05-17 Zaborze POL
 

[M55]    6,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
390 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL
434 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie POL
398 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL
435 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL
57 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg POL
219 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Sztorm Kołobrzeg POL
243 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL
 

[M60]    5,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
257 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce POL
74 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL
216 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL
449 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice POL
182 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL
286 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL
 

[M65]    5,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
86 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL
100 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL
25 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL
424 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL
406 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 RKV Athletics Bebra POL
241 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL
37 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL
153 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna POL
 

[M70]    4,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
512 Chwieduk Czesław 1951-08-12 MKLA Łęczyca POL
148 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL
40 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL
495 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL
70 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL
470 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL
156 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL
 

[M75]    4,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
295 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin POL
446 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL
119 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL
497 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL
145 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin POL
112 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL
252 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL
311 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL
179 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL
77 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL
110 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL
339 Redler Lech 1948-12-05 Jasień POL
 

[M80]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL
39 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL
255 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL
496 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL
 

[M85]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
278 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL
445 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL
5 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL
 

[M90]    3,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
167 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
886 Kokoszewski Oskar 2000-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL

Lista uczestników - pchnięcie kulą - M

[M35] - pchnięcie kulą - (5)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
173 Gałązka Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opols                
322 Kaliszewski Karol 1984-10-01 TS Start Lublin                
477 Kaźmierczak Patryk 1988-03-01 Inowrocław                
473 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ                
501 Mielke Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck                
                        
                        

[M40] - pchnięcie kulą - (7)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
184 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew                
393 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo                
270 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp.                
485 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław                
465 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła                
16 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk                
227 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- pchnięcie kulą - M

[M45] - pchnięcie kulą - (7)    7,26 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
545 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk                
397 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM                
261 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg                
323 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk                
443 Przysowa Marcin 1979-03-13 Siedlce                
305 Sławuta Piotr 1975-09-30 Lubusz Słubice                
298 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola                
                        
                        

[M50] - pchnięcie kulą - (7)    6,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
113 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów                
171 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin                
509 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
154 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew                
69 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew                
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno                
254 Wojciechowski Piotr 1974-05-17 Zaborze                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- pchnięcie kulą - M

[M55] - pchnięcie kulą - (7)    6,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
390 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team                
434 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie                
398 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn                
435 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp.                
57 Piotrowski Robert 1966-02-25 Sztorm Kołobrzeg                
219 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Sztorm Kołobrzeg                
243 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok                
                        
                        

[M60] - pchnięcie kulą - (6)    5,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
257 Grickiewicz Aleksander 1962-11-12 Siedlce                
74 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
216 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków                
449 Stolarczyk Marek 1964-06-10 LKS LUBUSZ Słubice                
182 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia                
286 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- pchnięcie kulą - M

[M65] - pchnięcie kulą - (8)    5,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
86 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła                
100 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra                
25 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica                
424 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa                
406 Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 RKV Athletics Bebra                
241 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław                
37 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów                
153 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna                
                        
                        

[M70] - pchnięcie kulą - (8)    4,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
512 Chwieduk Czesław 1951-08-12 MKLA Łęczyca                
148 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo                
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
40 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń                
495 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto                
70 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.                
470 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa                
156 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp.                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- pchnięcie kulą - M

[M75] - pchnięcie kulą - (12)    4,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
295 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 TSStart Lublin                
446 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka                
119 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn                
497 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn                
145 Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Świebodzin                
112 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz                
252 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań                
311 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec                
179 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce                
77 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz                
110 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra                
339 Redler Lech 1948-12-05 Jasień                
                        
                        

[M80] - pchnięcie kulą - (4)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                
39 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń                
255 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela                
496 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- pchnięcie kulą - M

[M85] - pchnięcie kulą - (4)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
278 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna                
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
445 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki                
5 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot                
                        
                        

[M90] - pchnięcie kulą - (1)    3,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
167 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice                
                        
                        

[pk] - pchnięcie kulą - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
886 Kokoszewski Oskar 2000-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web