34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - trójskok - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
271 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL
396 Przybylak Łukasz 1987-06-27 KS Stal Ostrów Wielkopols POL
13 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
428 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL
313 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
399 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL
411 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL
487 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL
136 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
301 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL
457 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL
404 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Strzegomska Dwunastka POL
551 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
390 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL
518 Listowski Andrzej 1968-09-26 LUKS Namysłów POL
95 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
542 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka POL
239 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL
538 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL
165 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
75 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa POL
141 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL
118 Spychalski Wojciech 1955-05-13 UKS OSoT Szczecin POL
389 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
232 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL
163 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL
304 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL
335 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL
222 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL
455 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL
291 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL
115 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
221 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL
374 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL
446 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka POL
310 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL
252 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL
362 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL
82 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn POL
496 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL
445 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki POL

Lista uczestników - trójskok - M

[M35] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
271 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin                
396 Przybylak Łukasz 1987-06-27 KS Stal Ostrów Wielkopols                
13 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin                
                        
                        

[M40] - trójskok - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
428 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin                
313 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom                
                        
                        

[M45] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
399 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń                
411 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów                
487 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań                
136 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- trójskok - M

[M50] - trójskok - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
301 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka                
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno                
457 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice                
404 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Strzegomska Dwunastka                
551 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka                
                        
                        

[M55] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
390 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team                
518 Listowski Andrzej 1968-09-26 LUKS Namysłów                
95 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- trójskok - M

[M60] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
542 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka                
239 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek                
538 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom                
165 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza                
                        
                        

[M65] - trójskok - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
75 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa                
141 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków                
118 Spychalski Wojciech 1955-05-13 UKS OSoT Szczecin                
389 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- trójskok - M

[M70] - trójskok - (9)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
232 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice                
163 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław                
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
304 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice                
335 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                
222 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                
455 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                
291 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin                
115 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica                
                        
                        

[M75] - trójskok - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
221 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard                
374 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice                
446 Długołęcki Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka                
310 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów                
252 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań                
362 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- trójskok - M

[M80] - trójskok - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                
82 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn                
496 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk                
                        
                        

[M85] - trójskok - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
445 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web