34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - skok w dal - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
271 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL
45 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL
1 Oliwkowski Tomasz 1985-03-05 UKS Cyprianka POL
499 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL
13 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
184 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL
428 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL
313 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL
169 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
98 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW POL
397 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL
411 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL
432 Ozimiński Rafał 1977-04-05 LKS Vectra Włocławek POL
170 Płatos Sławomir 1978-11-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL
487 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL
136 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
467 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL
301 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL
509 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno POL
457 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice POL
404 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL
378 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
390 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL
398 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL
510 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz POL
95 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
74 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL
216 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków POL
234 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL
165 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
75 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa POL
19 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL
209 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL
12 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
163 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL
392 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań POL
304 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL
335 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL
222 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL
371 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL
455 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL
284 Tomczak Jan 1952-12-27 Atlas Jarocin POL
115 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
221 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL
374 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Rudy POL
252 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL
77 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL
20 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples -
401 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL GGG Radom POL
217 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL
362 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice POL
82 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn POL
363 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL

Lista uczestników - skok w dal - M

[M35] - skok w dal - (5)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
271 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin                
45 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice                
1 Oliwkowski Tomasz 1985-03-05 UKS Cyprianka                
499 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm                
13 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin                
                        
                        

[M40] - skok w dal - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
184 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew                
428 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin                
313 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom                
169 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- skok w dal - M

[M45] - skok w dal - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
98 Bąk Mirosław 1975-07-26 CHORZELÓW                
397 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM                
411 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów                
432 Ozimiński Rafał 1977-04-05 LKS Vectra Włocławek                
170 Płatos Sławomir 1978-11-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza                
487 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań                
136 Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO                
                        
                        

[M50] - skok w dal - (7)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
467 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze                
301 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka                
509 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy                
394 Niedzwiecki Józef 1972-05-03 Mostno                
457 Polewka Tomasz 1973-05-10 Gliwice                
404 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów                
378 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- skok w dal - M

[M55] - skok w dal - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
390 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team                
398 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn                
510 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz                
95 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz                
                        
                        

[M60] - skok w dal - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
74 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie                
216 Nurzyński Zbigniew 1964-05-31 Łuków                
234 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń                
165 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- skok w dal - M

[M65] - skok w dal - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
75 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa                
19 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland                
209 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem                
12 Wójcik Zdzisław 1955-07-14 Brzustowiec                
                        
                        

[M70] - skok w dal - (10)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
163 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław                
392 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto                
276 Kowalewicz Aleksander 1950-08-07 AZS Poznań                
304 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice                
335 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań                
222 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź                
371 Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica                
455 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń                
284 Tomczak Jan 1952-12-27 Atlas Jarocin                
115 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- skok w dal - M

[M75] - skok w dal - (8)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
221 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard                
374 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Rudy                
252 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań                
77 Mielcarek Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz                
20 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples                
401 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL GGG Radom                
217 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz                
362 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice                
                        
                        

[M80] - skok w dal - (3)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
277 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice                
82 Guzek Andrzej 1940-10-20 Raszyn                
363 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- skok w dal - M

[M85] - skok w dal - (1)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
225 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web