34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 1500m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
484 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL
29 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL
168 Markowicz Szymon 1986-11-21 Kraków POL
515 Mikuś Marcin 1986-01-15 Tczew POL
109 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL
174 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL
372 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL
416 Zielenkiewicz Krzysztof 1986-12-05 MKS Juvenia Białystok POL
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
506 Bartyzel Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza POL
507 Flaga Przemysław 1983-01-27 KB Sporting POL
124 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL
343 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL
508 Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno POL
51 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
441 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos -
260 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL
458 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL
127 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL
358 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
403 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL
427 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL
21 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL
52 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
518 Listowski Andrzej 1968-09-26 LUKS Namysłów POL
530 Maron Jacek 1968-06-12 adidas Runners Warsaw POL
3 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL
268 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL
405 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
337 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL
117 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL
308 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL
557 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 MLUKS Trzebiatów POL
178 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL
256 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL
220 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL
19 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL
152 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL
283 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL
328 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL
565 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok POL
325 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL
521 Pajda Henryk 1955-05-22 KS Dynamic Łódź POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
282 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL
73 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL
229 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL
280 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL
409 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL
218 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL
231 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL
540 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL
72 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
206 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL
570 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL

Lista uczestników - 1500m - M

[M35] - 1500m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
484 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem      
29 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek      
168 Markowicz Szymon 1986-11-21 Kraków      
515 Mikuś Marcin 1986-01-15 Tczew      
109 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego      
174 Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek      
372 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek      
416 Zielenkiewicz Krzysztof 1986-12-05 MKS Juvenia Białystok      
                  
                  

[M40] - 1500m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
506 Bartyzel Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza      
507 Flaga Przemysław 1983-01-27 KB Sporting      
124 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team      
343 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
508 Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno      
51 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  

[M45] - 1500m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
441 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos      
260 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo      
458 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
127 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica      
358 Ułański Mirosław 1977-10-23 KS Żeglina Sieradz      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 1500m - M

[M50] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
403 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
427 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk      
21 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE      
52 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl      
                  
                  

[M55] - 1500m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
518 Listowski Andrzej 1968-09-26 LUKS Namysłów      
530 Maron Jacek 1968-06-12 adidas Runners Warsaw      
3 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training      
268 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
405 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
                  
                  

[M60] - 1500m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
337 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew      
117 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
308 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
557 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 MLUKS Trzebiatów      
178 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko      
256 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław      
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 1500m - M

[M65] - 1500m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
220 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
19 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland      
152 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna      
283 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO      
328 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
565 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok      
325 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
521 Pajda Henryk 1955-05-22 KS Dynamic Łódź      
                  
                  

[M70] - 1500m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
282 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna      
73 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK      
229 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny      
280 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin      
409 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin      
218 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
                  
                  

[M75] - 1500m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły      
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków      
231 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
540 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice      
72 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 1500m - M

[M80] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
206 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza      
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
570 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web