34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 800m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
66 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL
281 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL
327 Możejko Ines 1987-12-21 Strefa Dobrej Formy POL
192 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
559 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM POL
61 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL
558 Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM POL
524 Olejniczak Agnieszka 1983-04-01 BŁYSKAWICA DOMANIEWICE POL
264 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL
274 Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
302 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL
400 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL
361 Gołaszewska Emilia 1978-07-07 MD Run Training POL
463 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL
402 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL
562 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
334 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL
67 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL
504 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL
312 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
369 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL
235 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL
85 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
365 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
489 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
522 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic Łódź POL
472 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL

Lista uczestników - 800m - K

[K30] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów      
                  
                  

[K35] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
66 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń      
281 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna      
327 Możejko Ines 1987-12-21 Strefa Dobrej Formy      
192 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa      
                  
                  

[K40] - 800m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
559 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM      
61 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo      
558 Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM      
524 Olejniczak Agnieszka 1983-04-01 BŁYSKAWICA DOMANIEWICE      
264 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
274 Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo      
                  
                  

[K45] - 800m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
302 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka      
400 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice      
361 Gołaszewska Emilia 1978-07-07 MD Run Training      
463 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
402 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała      
562 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 800m - K

[K50] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
334 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin      
67 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk      
504 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź      
312 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
                  
                  

[K55] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
369 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin      
235 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO      
85 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów      
                  
                  

[K60] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
365 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM      
                  
                  

[K65] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
489 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin      
                  
                  

[K70] - 800m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
522 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic Łódź      
472 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web