34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 400m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
155 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL
140 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL
237 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw POL
214 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów POL
158 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL
382 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL
215 Rudowski Rafał 1986-11-01 AZS AWF Warszawa POL
494 Strycharz Damian 1989-03-20 AZS AWF Kraków POL
30 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
346 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL
309 Karp Sławomir 1982-05-30 KS Tęcza Janków POL
287 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL
431 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL
267 Rogoziński Olaf 1980-02-20 SL Olimpia Poznań POL
313 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL
169 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL
89 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
399 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL
441 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos -
442 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL
306 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL
211 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy POL
488 Wójcik Paweł 1978-05-05 Lublin POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
403 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL
269 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl POL
226 Musiał Michał 1969-07-29 AMS Niemcz POL
492 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
381 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL
44 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL
135 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM POL
426 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
417 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL
258 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL
359 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin POL
224 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL
220 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL
47 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL
209 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL
389 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL
23 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
294 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa POL
418 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL
229 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL
280 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin POL
291 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL
500 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL
330 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego POL
133 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL
185 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL
217 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
60 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL
80 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik POL

Lista uczestników - 400m - M

[M35] - 400m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
155 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik      
140 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk      
237 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw      
214 Janowski Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów      
158 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza      
382 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów      
215 Rudowski Rafał 1986-11-01 AZS AWF Warszawa      
494 Strycharz Damian 1989-03-20 AZS AWF Kraków      
30 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak      
                  
                  

[M40] - 400m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
346 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz      
309 Karp Sławomir 1982-05-30 KS Tęcza Janków      
287 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa      
431 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica      
267 Rogoziński Olaf 1980-02-20 SL Olimpia Poznań      
313 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom      
169 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia      
89 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice      
                  
                  

[M45] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
399 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń      
441 Gruza Marcin 1978-08-01 Złotokłos      
442 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
306 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków      
211 Socha Łukasz 1979-06-05 Kartuzy      
488 Wójcik Paweł 1978-05-05 Lublin      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 400m - M

[M50] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
403 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
269 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl      
226 Musiał Michał 1969-07-29 AMS Niemcz      
492 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
                  
                  

[M55] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
381 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn      
44 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team      
135 Hernik Krzysztof 1966-08-28 PZLAM      
426 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
                  
                  

[M60] - 400m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
417 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina      
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
258 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
359 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin      
224 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 400m - M

[M65] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
220 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
47 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława      
209 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem      
389 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki      
23 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź      
                  
                  

[M70] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
294 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa      
418 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno      
229 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny      
280 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin      
291 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin      
500 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn      
                  
                  

[M75] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły      
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków      
330 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. Piotra Sekowskiego      
133 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak      
185 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów      
217 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 400m - M

[M80] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
60 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków      
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
80 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 RMKS Rybnik      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web