34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 100m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
42 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock POL
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
352 Karman Kamila 1989-02-13 Kalisz POL
196 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL
348 Panek Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań -
92 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU
482 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL
91 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin POL
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
385 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL
88 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL
240 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice -
329 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL
191 Szymańska Magdalena 1981-07-16 Gdańsk POL
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
491 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL
139 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL
162 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL
194 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
195 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL
444 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL
107 Kamrowska Marzena 1970-12-22 Gdynia POL
259 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL
373 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL
326 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL
425 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
131 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL
360 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL
422 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman POL
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
177 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna POL
414 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL
164 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
489 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin POL
437 Bronowicka Aneta 1956-01-25 Konin POL
272 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice POL
410 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL
300 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
223 Soniewicka Małgorzata 1953-01-22 Xtreme Fitness Bytom POL
366 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice POL
142 Świerczyńska Maria 1951-05-13 UTW Gliwice POL
 

[K75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
493 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL
299 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
161 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
333 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL

Lista uczestników - 100m - K

[K30] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
42 Russ Julita 1992-06-10 LUKS Serock      
                  
                  

[K35] - 100m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
352 Karman Kamila 1989-02-13 Kalisz      
196 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza      
348 Panek Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań      
92 Parol Marta 1987-10-02 Berlin      
482 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków      
91 Rzewska Katarzyna 1987-04-24 Świebodzin      
                  
                  

[K40] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
385 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz      
88 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń      
240 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice      
329 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań      
191 Szymańska Magdalena 1981-07-16 Gdańsk      
                  
                  

[K45] - 100m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
491 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica      
139 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk      
162 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo      
194 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 100m - K

[K50] - 100m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
195 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa      
444 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
107 Kamrowska Marzena 1970-12-22 Gdynia      
259 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie      
373 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa      
326 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa      
425 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

[K55] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
131 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna      
360 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn      
422 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman      
                  
                  

[K60] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
177 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna      
414 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno      
164 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza      
                  
                  

[K65] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
489 Bogacka Lucyna 1959-06-28 Koszalin      
437 Bronowicka Aneta 1956-01-25 Konin      
272 Kusiek Katarzyna 1959-01-09 Gliwice      
410 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów      
300 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 100m - K

[K70] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
223 Soniewicka Małgorzata 1953-01-22 Xtreme Fitness Bytom      
366 Szyrajew Maria 1951-03-24 UTW Gliwice      
142 Świerczyńska Maria 1951-05-13 UTW Gliwice      
                  
                  

[K75] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
493 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek      
299 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka      
                  
                  

[K80] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
161 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice      
                  
                  

[K85] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
333 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web