34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Klasyfikacja dodatkowa: - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska-StępniakMałgorzataK45200m26.6424.87949
2Gąsowska-StępniakMałgorzataK45100m13.2312.39928
3Stanuch-RokickaMałgorzataK60100m17.0814.08628
4Stanuch-RokickaMałgorzataK60200m36.5929.88544

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AlbiniakLeszekM50100m12.7111.24832
2AlbiniakLeszekM50200m26.4123.00794
3PawłowskiŁukaszM40100m11.9411.39773
4WojciechowskiPrzemysławM50200m26.5623.44746
5ZboińskiWojciechM55400m01:01.0252.22732
6WojciechowskiPrzemysławM50100m13.0911.74697
7ZboińskiWojciechM55200m27.8823.80697
8WróbelLeszekM50100m14.0612.61490
9ZboińskiWojciechM55400m ppł.01:21.2601:05.73483
10GołębiewskiMarekM35100m12.9612.87423

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gajda RobertM60800m02:24.8501:58.01810
2Gajda RobertM601500m05:05.5604:09.76743
3LizakWojciechM4010000m37:09.6734:33.82606
4LizakWojciechM405000m17:30.5416:33.81553
5KurpiewskiJanuszM651500m05:57.0204:31.12527
6KurpiewskiJanuszM65800m02:54.2302:12.75480
7WrzesińskiKazimierzM6010000m53:05.3742:34.35185
8SztypkaKonradM4010000m48:38.4545:14.4599

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Pełka-WittJolantaK45skok w dal3.073.67500

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PełkaJulianM70trójskok8.4713.79822
2PełkaJulianM70skok w dal3.896.40779
3PełkaJulianM70skok wzwyż1.231.84775
4PólkowskiMarcinM45skok wzwyż1.651.84775
5StecułaLeszekM60skok w dal4.266.14744
6StecułaLeszekM60skok wzwyż1.341.79732
7AlbiniakLeszekM50skok w dal4.695.98703
8StecułaLeszekM60trójskok7.9211.07535

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stanuch-RokickaMałgorzataK60pchnięcie kulą9.3213.11778
2Stanuch-RokickaMałgorzataK60rzut młotem28.3044.70686
3Stanuch-RokickaMałgorzataK60rzut oszczepem22.1536.49645
4Stanuch-RokickaMałgorzataK60rzut dyskiem20.7534.40602
5KisielMałgorzataK50rzut oszczepem17.4422.06381

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MadejStefanM75rzut oszczepem35.2162.43852
2IliaszewiczRyszardM65pchnięcie kulą11.4915.30841
3MadejStefanM75pchnięcie kulą10.4014.96821
4BońdaKonradM50pchnięcie kulą12.1514.87816
5GrickiewiczAleksanderM60rzut oszczepem42.6959.57812
6IliaszewiczRyszardM65rzut młotem41.2453.06786
7RuchlewiczArkadiusz M65pchnięcie kulą10.3314.25779
8BońdaKonradM50rzut oszczepem43.3657.16778
9WojciechowskiPiotrM50pchnięcie kulą12.1514.03766
10GrickiewiczAleksanderM60pchnięcie kulą11.1813.92760

Klasyfikacja dodatkowa: 13. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska-StępniakMałgorzataK45200m26.6424.87949
2Gąsowska-StępniakMałgorzataK45100m13.2312.39928
3Stanuch-RokickaMałgorzataK60100m17.0814.08628
4Stanuch-RokickaMałgorzataK60200m36.5929.88544

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AlbiniakLeszekM50100m12.7111.24832
2AlbiniakLeszekM50200m26.4123.00794
3PawłowskiŁukaszM40100m11.9411.39773
4WojciechowskiPrzemysławM50200m26.5623.44746
5ZboińskiWojciechM55400m01:01.0252.22732
6WojciechowskiPrzemysławM50100m13.0911.74697
7ZboińskiWojciechM55200m27.8823.80697
8WróbelLeszekM50100m14.0612.61490
9ZboińskiWojciechM55400m ppł.01:21.2601:05.73483
10GołębiewskiMarekM35100m12.9612.87423

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gajda RobertM60800m02:24.8501:58.01810
2Gajda RobertM601500m05:05.5604:09.76743
3LizakWojciechM4010000m37:09.6734:33.82606
4LizakWojciechM405000m17:30.5416:33.81553
5KurpiewskiJanuszM651500m05:57.0204:31.12527
6KurpiewskiJanuszM65800m02:54.2302:12.75480
7WrzesińskiKazimierzM6010000m53:05.3742:34.35185
8SztypkaKonradM4010000m48:38.4545:14.4599

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Pełka-WittJolantaK45skok w dal3.073.67500

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PełkaJulianM70trójskok8.4713.79822
2PełkaJulianM70skok w dal3.896.40779
3PełkaJulianM70skok wzwyż1.231.84775
4PólkowskiMarcinM45skok wzwyż1.651.84775
5StecułaLeszekM60skok w dal4.266.14744
6StecułaLeszekM60skok wzwyż1.341.79732
7AlbiniakLeszekM50skok w dal4.695.98703
8StecułaLeszekM60trójskok7.9211.07535

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stanuch-RokickaMałgorzataK60pchnięcie kulą9.3213.11778
2Stanuch-RokickaMałgorzataK60rzut młotem28.3044.70686
3Stanuch-RokickaMałgorzataK60rzut oszczepem22.1536.49645
4Stanuch-RokickaMałgorzataK60rzut dyskiem20.7534.40602
5KisielMałgorzataK50rzut oszczepem17.4422.06381

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MadejStefanM75rzut oszczepem35.2162.43852
2IliaszewiczRyszardM65pchnięcie kulą11.4915.30841
3MadejStefanM75pchnięcie kulą10.4014.96821
4BońdaKonradM50pchnięcie kulą12.1514.87816
5GrickiewiczAleksanderM60rzut oszczepem42.6959.57812
6IliaszewiczRyszardM65rzut młotem41.2453.06786
7RuchlewiczArkadiusz M65pchnięcie kulą10.3314.25779
8BońdaKonradM50rzut oszczepem43.3657.16778
9WojciechowskiPiotrM50pchnięcie kulą12.1514.03766
10GrickiewiczAleksanderM60pchnięcie kulą11.1813.92760
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web